М’яч

Гімнастичні м’ячі бувають різних кольорів, однотонні, строкаті, з блискітками.

Підбір м’яча :
Для дітей віком до 7 років і зростанням до 130 см кращекупувати юніорські м’ячі діаметром 15 см Попри те, щодитина буде рости, з таким м’ячем можна будетренуватися ще 2-3-года. Стандартні м’ячі в такому віцінезручні в роботі, занадто великі для дитини.
Для дітей від 10 років треба купувати стандартні м’ячідіаметром 18,5 см Навіть якщо в цьому віці гімнастка щемаленького зростання, їй вже необхідно звикати до роботиз таким м’ячем.
Гімнастичні м’ячі бувають різних кольорів, однотонні, строкаті, з блискітками.

 

Зберігання м’яча :
М’ячі необхідно зберігати в чохлі з м’якої тканини, який захищатиме поверхню від подряпин. Взимку бажано матитеплий чохол, тому що стискування-розширення повітряусередині м’яча негативно впливає на зовнішнє покриття.
Не можна часто сдувать-надувать м’яч(приміром, длятого, щоб в дорозі багаж був менш об’ємний), це негативновпливає на ніпель.
М’яч можна мити теплою водою за допомогою мильногорозчину і м’якої тканини. Потім необхідно витерти сухоютканиною.
При накачуванні м’ячика голку насоса треба змочувативодою, щоб не пошкодити ніпель.

 

  1. Аксесуари до м’яча:
    Чохол для зберігання(можна узяти стару в’язану шапкуабо пошити і прикрасити самостійно)
  2. Насос

М’яч: 1 коментар

  1. Дякую вам за надану інформацію. Дивовижно, але щоб дізнатися про захворювання людини достатньо звернути увагу на це карти прищів на обличчі . Розшифровка такої карти і початок лікування того чи іншого органу допоможе швидше позбутися і від косметичних дефектів на обличчі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *